Silüet Yapı olarak tasarım ihtiyaçlarınızın farkındayız. İç mimar, mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan profesyonellerimiz ile tümünü karşılamaktan kıvanç duyacağız.

Telefon: 0264 346 04 94

Şeker Mah. Zarif Sok. No:1/A - SAKARYA

P.tesi– Cuma 08:30-18:30, C.tesi 09:00-14:00

FİRMA

TARİHÇE

1988 yılında yapı sektörüne adım atan Uzm. İnş. Yük. Müh. Metin VELİOĞLU, sektörün özel ve kamusal yönetim kademelerinde günümüze dek çalışmalarını sürdürdü. 2012 yılında ikinci kuşak Mimar Merve VELİOĞLU ŞAHİN ve İnş. Müh. Ahmet Faruk VELİOĞLU, Silüet Yapı markasını kurdu. 2020 yılında İç Mimar Sinan VELİOĞLU ekibe dâhil oldu.

MİMARİ

Yapınızı teknik kısıtlamalara uygun optimize edip, bütçenize saygı duyarken, istek ve ihtiyaçlarınızı tasarımla buluşturacağız. Tüm projeleri ve tüm resmi kurum izinlerinin alınmasını kapsar.

İÇ MİMARİ

Size uygun atmosferi oluşturmak adına malzemeleri birleştirir, renkleri bir araya getirir, hacimlerle oynarız; yeni bir yaşam konforu için dolaşım ve ışığı optimize ederiz.

UYGULAMA

Anahtar teslim inşaat, iç mimari & dekorasyonda baştan sona tasarım hizmetlerimiz ile profesyonel deneyimin bir parçası olun!

BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Ekibimiz; alanlarında uzman mimar, iç mimar ve inşaat mühendislerinden oluşuyor. Birden fazla disiplindeki uzmanlığımız, kentsel bağlamdan ayrıntıya kadar ölçek entegrasyonu ile fikirlerin çapraz beslenmesini sağlıyor. Ele aldığımız tüm projelere yaratıcılık ve kullanışlılık katmak için bu disiplinlerden üretilen düşünce çeşitliliğini ve zenginliğini kullanıyoruz.

NE YAPIYORUZ?

NE YAPIYORUZ?

Mimari, iç mimari ve uygulama alanlarında hizmet veriyoruz. Tasarım ve süreç odaklı bir firma olarak, geniş bir yelpazede çeşitli ölçeklerdeki projeler için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Fikirleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

NASIL YAPIYORUZ?

Güçlü araştırma, işbirliği ve mimari ile, mekanların kusursuz birlikteliğini ve yaratıcı düşünceyi tasarımlarımıza taşıyoruz. Değişen koşullara, dirençli ve sürdürülebilir çözümler sunmak için sektörün önde gelen tedarikçileri ile bilgilerimizi bir araya getiriyor, fikir birlikleri oluşturuyoruz. Bütünsel tasarım yaklaşımımız, müşterilerimize konsept odaklı ve yüksek kaliteli mekanlar sunar.

ETİK

ETİK

Silüet Yapı olarak tasarım ihtiyaçlarınızın farkındayız. Dinler, anlar, tavsiye vermekten mutluluk duyar, doğru çözümü tasarlayarak yaşam fikrinizi bir gerçeklik haline getiririz.

 

İş anlayışımız: Prensipli, dürüst ve saygılı bir düzlem üzerine kurulu etik ile, büyük projelerden küçük projelere kadar, açıkça tanımlanmış bir süreçte titiz bir iş teslimi gerçekleştirmektir.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Telefon: 0264 346 54 56

Mobil: 0546 264 54 56

P.tesi – Cuma 08:30-18:30, C.tesi 09:00-14:00

Şeker Mah. Zarif Sok. No:1/A - SAKARYA


    Güvenlik Sorusu: